Podłogi SENSA to połączenie doświadczenia i nowych technologii, które sprawiają, że marzenia o pięknych wnętrzach stają się rzeczywistością.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy panele laminowane, które idealnie oddają charakter naturalnego drewna. Posiadają wizualne i dotykowe walory desek, ale zostały wykonane z surowców o lepszych parametrach, dzięki czemu są SENSAcyjnie wodoodporne.

LAMINATE AQUA RESIST
Twoja podłoga jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna! Podwyższona gęstość płyty i specjalny zamek sensaLOC gwarantują skuteczną ochronę przed wnikaniem wody do wnętrza paneli nawet przez 24h! Dzięki swoim właściwościom podłogi sprawdzą się zarówno w kuchni, przedpokoju czy też w pomieszczeniach komercyjnych. Rozpłyniesz się z zachwytu!

SMART
Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii produkcji i niemieckiej jakości, panele SENSA łączą oryginalny design i trwałość. Bogata kolekcja wzorów, kolorów i struktur daje nieograniczone możliwości kreowania wnętrz. Wrażenie robią walory estetyczne i właściwości użytkowe podłogi. SENSA to marka doceniona przez klientów i architektów za niezawodność i łatwość montażu.

Nasz dom powinien być nie tylko piękny, ale zdrowy i bezpieczny dla naszych najbliższych. Dlatego taką wagę przykładamy do norm bezpieczeństwa. Wszystkie panele laminowane SENSA są testowane w zatwierdzonych laboratoriach i spełniają wymogi minimalne. Bez problemu odpowiadają też surowym wymogom kalifornijskich norm emisji CARB 2, a pod względem emisji formaldehydów z łatwością mieszczą się w klasie E1.

NATURAL
Pragniemy, aby kolejne pokolenia również mogły cieszyć się pięknem przyrody. Dążymy do tego, aby produkcja naszych paneli nie była w żaden sposób obciążająca dla planety. Podłogi SENSA są produkowane w samym sercu niemieckich lasów, w pobliżu miejsca pozyskania naturalnych surowców – udało nam się więc uniknąć dalekiego transportu materiału, którego koszty musieliby ponieść zarówno nasi Klienci, jak i środowisko naturalne. Panele laminowane SENSA powstają przy pełnym poszanowaniu zasad odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi i pochodzą tylko ze zrównoważonych, certyfikowanych upraw, co potwierdza certyfikat PEFC. Fabryka, w której produkujemy panele podłogowe SENSA została zaprojektowana z myślą o dotrzymaniu najbardziej restrykcyjnych norm ochrony środowiska.