O firmie

Witaj na stronie sklepu internetowego DOM PARKIECIARZA! Jeśli zastanawiasz się kim jesteśmy i co robimy to tak skrócie postaramy się przedstawić.

Nasz biznes składa się z następujących działań:

  1. Sklep internetowy z chemią i akcesoriami parkieciarskimi to element od którego wszystko się zaczęło. Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera w internetowej obsłudze i zaopatrzeniu Parkieciarzy i Wykonawców!
  2. Sklep stacjonarny w Białymstoku z podłogami drewnianymi, winylowymi, panelami, listwami i wszystkimi akcesoriami do podłóg w internetowych cenach to uzupełnienie pierwszego punktu. Potrzebowaliśmy magazynu, punktu nadań i odbioru przesyłek, więc otworzyliśmy swoją stacjonarną lokalizację. Cały czas pracujemy nad tym, żeby spełniała ona wszystkie oczekiwania Klientów i urozmaicała regionalny rynek podłóg. Podobno nam się to udaje całkiem nieźle ????
  3. Idąc dalej wąskim torem specjalizacji w branży posadzkarskiej staliśmy się dostawcą profesjonalnego sprzętu dla Parkieciarzy marki ROMUS. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Parkieciarza, jak też ekipy budowlane zajmujące się wylewkami i montażem podłóg.
  4. Jesteśmy przedstawicielami regionalnymi kilku producentów klejów, lakierów i innych produktów do podłóg drewnianych. Zajmujemy się ich sprzedażą w detalu, jak i w hurcie. Każdy Parkieciarz/Wykonawca ma u nas dodatkowe rabaty i specjalny cennik.
  5. Współpracując z wiodącymi markami na rynku tj.: Blanchon, Woca, Osmo, Pallmann, Uzin, Kiilto organizujemy szkolenia dla Parkieciarzy i Wykonawców z zakresu stosowania najnowszych technologii i produktów w branży parkieciarskiej.
  6. Dzięki współpracy z najlepszymi Brygadami Parkieciarskimi świadczymy kompleksowe usługi montażu, renowacji i naprawy podłóg.
  7. Jako zespół profesjonalistów i pasjonatów zawsze chętnie służymy poradą i pomocą w zakresie montażu, renowacji i pielęgnacji podłóg.

To miejsce stworzyliśmy ze wspólnej pasji do podłóg! Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie internetowym i odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Wszystkie swoje pomysły, uwagi lub sugestie odnośnie sklepu prosimy kierować mailowo na adres sklep@domparkieciarza.pl

Pozdrawiamy,
Zespół Domu Parkieciarza!