O firmie

Witaj na stronie sklepu internetowego DOM PARKIECIARZA! Jeśli zastanawiasz się kim jesteśmy i co robimy to tak skrócie postaramy się przedstawić.

Jako profesjonalny punkt sprzedaży chemii i podłóg w swoim portfolio posiadamy szereg fachowych usług parkieciarskich. Wszystkie wymienione poniżej usługi wyceniamy indywidualnie. Doradzamy w zakresie doboru produktów potrzebnych do montażu, renowacji i pielęgnacji podłóg, schodów i tarasów. Współpracujemy z doświadczonymi brygadamy parkieciarskimi i przedstawicielami technicznymi znanych producentów. Zapraszamy do kontaktu w zakresie poniższych usług:

 • pomiar wilgotności podłoża
 • pomiar wilgotności parkietu i deski
 • montaż parkietu i desek drewnianych 
 • montaż paneli laminowanych i winylowych
 • montaż wykładzin dywanowych
 • montaż listew i cokołów podłogowych
 • montaż, renowacja i pielęgnacja tarasów 
 • montaż i renowacja schodów
 • renowacja, cyklinowanie podłóg drewnianych
 • dłutowanie desek, wymiana elementów w podłodze
 • barwienie, olejowanie i lakierowanie blatów, parapetów i innych elementów drewnianych

Gwarantujemy wysoką jakość wykonych usług i zadowolenie klientów! Wszystkie nasze usługi objęte są dwuletnią gwarancją. Jesteśmy zawsze otwarci na niestandardowe zapytania i zlecenia.

To nie wszytko, bo nasz biznes składa się jeszcze z następujących działań:

 1. Sklep internetowy z chemią i akcesoriami parkieciarskimi to element od którego wszystko się zaczęło. Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera w internetowej obsłudze i zaopatrzeniu Parkieciarzy i Wykonawców!
 2. Sklep stacjonarny w Białymstoku z podłogami drewnianymi, winylowymi, panelami, listwami i wszystkimi akcesoriami do podłóg w internetowych cenach to uzupełnienie pierwszego punktu. Potrzebowaliśmy magazynu, punktu nadań i odbioru przesyłek, więc otworzyliśmy swoją stacjonarną lokalizację. Cały czas pracujemy nad tym, żeby spełniała ona wszystkie oczekiwania Klientów i urozmaicała regionalny rynek podłóg. Podobno nam się to udaje całkiem nieźle.
 3. Idąc dalej wąskim torem specjalizacji w branży posadzkarskiej staliśmy się dostawcą profesjonalnego sprzętu dla Parkieciarzy marki ROMUS. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Parkieciarza, jak też ekipy budowlane zajmujące się wylewkami i montażem podłóg.
 4. Jesteśmy przedstawicielami regionalnymi kilku producentów klejów, lakierów i innych produktów do podłóg drewnianych. Zajmujemy się ich sprzedażą w detalu, jak i w hurcie. Każdy Parkieciarz/Wykonawca ma u nas dodatkowe rabaty i specjalny cennik.
 5. Współpracując z wiodącymi markami na rynku tj.: Blanchon, Woca, Osmo, Pallmann, Uzin, Kiilto organizujemy szkolenia dla Parkieciarzy i Wykonawców z zakresu stosowania najnowszych technologii i produktów w branży parkieciarskiej.
 6. Dzięki współpracy z najlepszymi Brygadami Parkieciarskimi świadczymy kompleksowe usługi montażu, renowacji i naprawy podłóg. Możemy zając się kompleksowo wymianą, naprawą czy też pielęgnacją podłogi laminowanej, winylowej, PCV jak też drewnianej. 
 7. Jako zespół profesjonalistów i pasjonatów zawsze chętnie służymy poradą i pomocą w zakresie montażu, renowacji i pielęgnacji podłóg.

To miejsce stworzyliśmy ze wspólnej pasji do podłóg! Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie internetowym i odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Wszystkie swoje pomysły, uwagi lub sugestie odnośnie sklepu prosimy kierować mailowo na adres sklep@domparkieciarza.pl

Pozdrawiamy,
Zespół Domu Parkieciarza!