O firmie

Pomysł na Dom Parkieciarza podsunął nam sam rynek. W Białymstoku i okolicach nie ma typowego punktu, gdzie wykonawca z branży podłóg mógłby zaopatrzyć się w niezbędne materiały i akcesoria w dogodnych dla niego godzinach. Wszystko działa "garażowo" lub w mało profesjonalny sposób. Od teraz w tę niszę wprowadzamy nasz nowy pomysł - Dom Parkieciarza. Chcemy pokazać, że z duchem czasu nie idzie tylko technologia ale także branża parkieciarska. Co raz częściej wykonawcy podłóg to świetnie prosperujący przedsiębiorcy, zatrudniający kilku pracowników i pracujący niekiedy w kilku miastach na raz. Naszym zadaniem jest pomagać w codziennej pracy i wspierać w zakresie zaopatrzenia w niezbędne akcesoria i materiały. 

Najważniejszy był plan zaopatrzenia i miejsce. Zatem punkt handlowy zorganizowaliśmy nieopodal centrum miasta przy ulicy Kolejowej 14. Wejście do Domu Parkieciarza znajduje się z tyłu centrum handlowego Madro. Dla naszych klientów mamy miejsca parkingowe odpowiednie dla busów. Co ważne uzbroiliśmy się w magazyn o powierzchni prawie 200m2 i dzięki temu możemy zawsze pomóc parkieciarzom w przetrzymaniu ich dostawy lub w zoragnizowaniu praktycznego szkolenia. Cała nasza oferta to wynik wielu rozmów z wykonawcami i testów produktów. Kto jak nie właśnie oni wiedzą co najlepiej sprawdzi się w ich rzemiośle. 

Dzięki doświadczeniom jakie posiada nasz zespół, jesteśmy otwarci na pomysły i potrzeby naszych klientów. Przygotowując ofertę mieliśmy na celu jej kompleksowość. Idąc krok dalej nie chcemy poprzestawać na samych produktach. Dzięki wielu kontaktom i bazie wykonawców jesteśmy w stanie zaoferować pełną gamę usług parkieciarskich. Od wylania masy samopoziomującej przez montaż podłogi, aż po jej profesjonalną konserwację. Wszystko to z myślą o klientach indywidualnych, którzy chcieliby powierzyć swoje potrzeby w ręce profesjonalistów. 

Podsumowując, nazwa Dom Parkieciarza idealnie określa biznes jaki prowadzimy. Czy to wykonawca, czy też klient indywidualny, każdy znajdzie u nas odpowiednie wsparcie i otrzyma profesjonalną ofertę usług i produktów. Naszym celem jest promować rzemiosło parkieciarskie, jak też być liderem w zakresie obsługi klienta. To ambitne zadanie! Jesteśmy przekonani, że wspólnie z Wami odniesiemy sukces na rynku i nawiążemy mnóstwo długofalowych relacji biznesowych i prywatnych. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.
Zespół Domu Parkieciarza!