Narzędzia

Jeśli chcesz samodzielnie przeprowadzić prace wykończeniowe w swoim domu lub zawodowo zajmujesz się przeprowadzaniem remontów, na pewno niezbędne ci będą różne akcesoria budowlane. W planach masz działania związane ze zmianą wyglądu parkietu lub układaniem paneli? Odpowiednie narzędzia parkieciarskie pochodzące od znanych i poważanych w branży producentów znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Pozwolą ci one przeprowadzić fachową robotę w domowych warunkach we właściwy sposób.

Szeroki wybór parkieciarskich produktów

Gilotyna, nożyce, docisk, pistolet, nasadki – są to bez wątpienia potrzebne narzędzia do montażu podłóg oraz układania paneli podłogowych. Zanim zabierzesz się do pracy, dokładnie przemyśl, w jaki sposób chcesz przeprowadzić prace remontowe czy wykończeniowe i dopiero wówczas wybierz się na zakupy. Zorientuj się również w tym, jakiego producenta wyroby cię interesują, by zapewnić sobie korzystanie jedynie ze sprawdzonego, funkcjonalnego sprzętu.

Niezbędne czynności parkieciarskie

Dostępne w naszym sklepie narzędzia do układania paneli podłogowych oraz montażu podłóg pozwolą ci na przeprowadzenie obróbki profili rdzeniowych (specjalistyczny docisk), precyzyjne wycięcie kątów wewnętrznych i zewnętrznych w listwach (noże i gilotyny), rozcieńczanie farb do drewna, bezpieczne cięcie pasków wykładziny czy właściwy montaż grubych listew rdzeniowych oraz systemowych (klej o specjalnym działaniu wraz z pistoletem). Przyda ci się również takie narzędzie jak skrobak do wykładzin, który pozwoli pozbyć się z ułożonych paneli pozostałości tynku czy piany, a także aplikator do szybkiej i precyzyjnej instalacji taśmy montażowej.

Takiego szerokiego wyboru narzędzi parkieciarskich nie znajdziesz w żadnym innym sklepie – stacjonarnym czy internetowym. Zdecyduj się na oferowane przez nas produkty, jeśli chcesz przeprowadzić prace wykończeniowe związane z układaniem podłogi we właściwy sposób. Zapewniamy, że z naszym produktami panele zostaną zamontowane tak jak trzeba, a ty będziesz zadowolony z osiągniętych efektów!

Aktywne filtry:

-