DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PANELE LAMINOWANE MARKI SENSA?

lut21
DUŻY WYBÓR

W przypadku paneli laminowanych wzory i kolory ogranicza jedynie wyobraźnia producenta: do wyboru są ogromne ilości gatunków drewna, wzory, tekstury, struktury powierzchni czy barwy. Klient ma do dyspozycji bogatą ofertę, która pozwala mu dobrać dekor idealny do swoich potrzeb i oczekiwań.

 

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ/DEMONTAŻ

W porównaniu do podłóg klejonych lub przybijanych, montaż paneli jest błyskawiczny. Zasady prawidłowego układania są dosyć proste, dostępne w każdej instrukcji, znajdującej się w paczce z produktem. Z podstawowymi umiejętnościami technicznymi związanymi z układaniem paneli podłogowych powinien poradzić sobie nawet amator. To korzyści w postaci oszczędności pieniędzy (opłacenie fachowców) oraz stosunkowo krótki czas układania.

 

CENA

Atrakcyjna cena  jest jedną z bardziej istotnych zalet paneli. Koszt wykonania m2 jest kilkukrotnie niższy w porównaniu do m2 podłogi drewnianej. Dodatkowo szybki i tani jest również sam montaż.

 

TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ

Nowoczesne panele laminowane o wysokiej klasie użyteczności są liderem w porównaniu do konkurencyjnych pokryć podłogowych: odporne na ścieranie, uszkodzenia, plamy i odbarwienia.

 

ŁATWA PIELĘGNACJA

Czyszczenie paneli laminowanych jest bardzo proste. Zazwyczaj wystarczy tylko regularne odkurzanie oraz przetarcie raz na jakiś czas wilgotnym mopem. Aby dodatkowo zabezpieczyć podłogę i zwiększyć jej żywotność, można wykorzystać specjalne środki czystości do paneli polecane przez producenta.

lut  21